Türkçe Dublaj Film izle ®️ ✅ en yeni filmler ✅ en iyi filmler ✅ HD Film indir ✅ Full HD izle ✅ türkçe dublaj film izle.net

Telif Bildirimi

  • Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet veriyor.


Yasaya göre , site yöneticisi hukuka aykırı (telifli) içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.

Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.


Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,

 

adresine   veya 

 

 

sayfasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden acil olarak kaldırılacaktır.

 

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.

 

English translation:

All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to ”

” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.